Náš příběh

Značku D-BARF založili manželé Lukáš Drlík a Katka Šimková.

Popudem k založení vlastní značky D-BARF bylo to, že jejich psí smečka Rhodéských ridgebacků se potýkala s různými alergiemi a bylo pro ně obtížné najít vyhovující krmivo. Zakladatelé značky velmi dbají na kvalitu vstupních surovin. Ostatně mají s tím velkou zkušenost, neboť již 10 let úspěšně podnikají v oblasti lidské výživy a přípravy speciálních jídelníčků.

#nejsemkonzerva

D-BARF ve všech variantách svých krmiv dbá na vyváženost poměru jednotlivých živin, tedy bílkovin, sacharidů a tuků. Krmivo obsahuje i vhodné ovoce, zeleninu a bylinky pro doplnění vlákniny, vitaminů a minerálních látek. Přidané doplňkové látky, které jsou nutné pro optimální vyváženost složení krmné dávky, jsou uvedeny u v detailu krmiva. V současné době D-Barf prodává 150g a 300g balení, přičemž menší balení obsahuje malé kousky vhodnější pro menší plemena a větší balení velké kousky pro plemena střední a velká. Vybírat můžete z 5 masových variant: hovězí, kuřecí, zvěřinové, vepřové a rybí.

D BARF

Krmení barfem neznamená jen syrové maso, ale správnou skladbu a kombinace mas, zeleniny, ovoce, bylin a doplňků.

Lukáš Drlík majitel firmy Zdravé stravování

Lokální produkt

Kompletní portfolio produktů D-BARF se od svého začátku vyrábí ve Strážnici na Slovácku. Všechny naše produkty, tak v sobě nesou otisk unikátního místa spojeného historicky s jedním z hlavních center slováckého folklóru a kulturního života. Samotná historie města pak sahá ještě dál, do doby vlády krále železného a zlatého Přemysla Otakara II.

Strážnice současně leží i na samotném úpatí CHKO - Bílé Karpaty, jenž jsou známé především díky množství druhů orchidejí rostoucích na rozsáhlých loukách.

Lokalita s tak jedinečnou kulturní historií, jejíž tradice si hrdě Slovácko ponechalo dodnes, ale současně i svým umístěním v dechberoucí přírodní scenérii, už sama o sobě zavdává závazek k výrobě unikátního krmiva, a to pouze v té nejvyšší kvalitě, které v sobě odráží symbiózu společného života člověka s přírodou.

D BARF - lokalita
D BARF - logo